شنبه 8 فروردین‌ماه سال 1388 ساعت 12:13 ق.ظ

به نام حضرت دوست 

بهارت بی گل و بلبل نباشد
نگاهت خالی از سنبل نباشد
به گلزار محبت تا قیامت
خودت گل باش و عمرت گل نباشد 

 

   عرض تبریک دارم ، به مناسبت فرا رسیدن سالی به ظاهر نو (!)
آره عزیزم ، میدونی که فطرس عادت به گفتن حرف های تکراری نداره (باز شروع شد !) یعنی اگه خودت و خودم و خودش نخوایم (یکی "خ" بده بابا !) امسال و پارسال پسپیارسال که هیچ ، داستان زندگی مون کلا یک روند تکراری و نامفهوم خواهد شد. (همون طور که هست ! حالا چیزه .. بهتره که بی سر و صدا از کنارش بگذریم .. مثل همیشه !) 

  

   راستش تحویل کردن سال نو در کلانتری ، اون هم وقتی که همه دوست دارن در کنار خانواده شون باشن (ببین ، دوباره شروع نکن ! خدمت به مردم شهیدپرور یه چیزه و دلتنگی برای خانواده یه چیز دیگه .. لطفا این مسائل رو با هم قاطی نکن !) زیاد جالب به نظر نمیرسه . بخوام رک حرف بزنم ، باید بگم که روز 1 فروردین برای ما با 2 فروردین و 30 اسفند ، هیچ تفاوتی نداشت ؛ و این نشان میده که ... سعید هم مثل سایر دوستانم بهم اس ام اس زد ، اما با زاویه ای متفاوت . نوشته بود : "... میگن سال نو شده ، تو چیزی حس کردی ؟!" و این یعنی اونم مثل من با خودش درگیره ! (اونم چه درگــیــری !!) 

 

   دروغی برای گفتن ندارم (چون روده راست به ندرت در مایحتوی من یافت میشه .. از اون لحاظ عرض کردم !) در این مدت به یادتون بودم (هستم !) گه گداری هم از خودم کامنت درکردم و حتی متنی برای گذاشتن پست نوشتم اما (همه بدبختی ما در همین اما هاست !) ... اصلا دلم نمیومد که شما رو هم با پریشانی های خودم گلاویز کنم ! (یه چیزی تو مایه های زیر یه خم و بار انداز !) هر چند که من فطرس رو به قصد انعکاس حالات درونی و اتفاقات زندگیم (به خصوص مسائلی که در کلانتری پیش میاد!) پی ریزی کردم ، اما خوددرگیری های عجیبی که در گشت 110 گریبان گیرم شده ، رخصت چنین فرصتی رو ازم سلب کرده بود . تا اینکه در سال جدید ، تصمیم کبری (مثل حسنک فداکار !) گرفتم که هر طور شده ، شما رو هم با سبک زندگی جدیدم در محیط کلانتری آشنا کنم ؛ تا هم من مجبور نباشم که حرف هام رو در عمق وجودم دفن کنم و هم شما مجبور نباشید که سکوت محض من رو تحمل کنید (!) 

 

   نهایتا نتیجه میگیریم که روزهای خوش شما ، روو به پایانه و بهتره که هر چه زودتر اینجا رو ترک کنی وگرنه ... مجبور میشی من رو تحمل کنی (حالا دیگه انتخابش با خودتونه !) 

 

پ.ن : عزیز دلم یعنی گل پسر عمو ، سوال قشنگی رو برامون مطرح کردن و قرار بود که من گردن شکسته ، پارسال شماها رو برای جواب دادن دعوت کنم اما (بازم یه امای دیگه !) .. عیبی نداره ، مرده رو هر وقت از آب بگیری ، میت میشه ! 

 

شاد باشید و شادی آفرین
یا حق

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo