یکشنبه 10 خرداد‌ماه سال 1388 ساعت 12:59 ق.ظ

به نام حضرت دوست


   عرض سلام و ادب و احترام


  امتحان میکنم ٬ الووو... الووو... کیفیت صدا چطوره رفقا ؟! تصویرم رو به صورت شفاف دریافت می کنید یا نه ؟!

 

  راستش رو بخواین .. در عرض این یک ماه ٬‌ اون قدر اتفاقات ریز و درشت افتاده که حتی حوصله لیست کردن شون رو هم ندارم (!) اما حسن ختامش دیگه آخر معرکه بود .. ویندوز ایکس پیم طی یک اتفاق غریب الوقوع دچار نقص فنی شد و دیگه به هیچ وجه به اینترنت وصل نمیشه (!) ما هم سر کل افتادیم و بعد از ماه ها ٬ ویندوز ویستای ۶۴ بیتیم رو افتتاح کردم که باعث تحیر بیش از پیشم شد !.. آخه در جریان نبودم که این ویستاها فارسی نیستن و حسابی زد تو پرم .. از چند شب پیش تا الان کلی این طرف و اون طرف زدم اما غافل از اینکه محیط ویرایشی وبلاگ ٬‌ به صورت پیش فرض فارسی است و نیازی به فارسی بودن زبان ویندوز نداره !  

 

  در حال حاضر هم دارم امتحانش میکنم و اگه جواب بده ٬ یه چند روزی رو در خدمت شون خواهیم بود تا خدا قسمت کنه و ایکس پیم رو عوض کنم . انشاءا... 

 

  بعد از یه مدت طولانی ٬‌ از راهی دور اومدم و دست خالی (؟!) .. خدائیش ستم نیست !   

مسعود (یکی از اپراتورهای کلانتری!) میگه که روانشناس ها معتقدن : (هیچ اصلی ثابت نیست مگر یک اصل .. اون هم اینه که «هیچ اصلی ثابت نیست مگر یک اصل») 

هر چند که این موضوع در حیطه مسائل انسان شناسی معنا پیدا میکنه و به مفهوم پیچیده و غیر قابل پیش بینی بودن انسان برمیگرده اما در کل اصل قشنگیست ! 

 

  کمی که بهش فکر کردم ٬ واقعا به این نتیجه رسیدم که .. هیچ اصلی ثابت نیست !  

 

شاد باشید و شادی آفرین
یا حق

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo